Kreş Açma Hizmeti

Kreş açma hizmeti, kreş açma danışmanlığı, devlet destekli kreş kurulumu, devren kreş alma, anahtar teslim kreş projelendirme işlemlerinden oluşmaktadır. Kreş açma danışmanlığı hizmeti alarak rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kreş Açma Danışmanlığı

Kreş açma düşünceniz oluştuğu andan itibaren, sürecin planlanması işlemlerinin tamamını kapsamaktadır.

Kreş açmak için gerekli olan ön şartların neler olduğunu ve sürecin sağlıklı bir şekilde planlanması çalışmalarının tamamını kapsamaktadır.

Kreş danışmanlığı hizmeti, ön danışmanlık aşamasıyla başlamaktadır. Bu aşamada kreş açmak isteyenlerin projelerinin ne şekilde yapılacağı planlanır. İhtiyaç tespitleri yapılarak, kreş için gerekli koşullar belirlenir.

Bu aşamada en önemli husus, kreş açmak isteyen girişimcinin kazanç beklentisidir. Yapılan her çalışma bu minvalde düşünülerek hazırlanır.

kreş için oyun evi

kreş için oyun evi

Kreş İçin Bina Seçimi

İhtiyaç ve beklentiler dahilinde kreş açmak için bina şartları belirlenir. Kreş açmak için bina araştırmaları elimizdeki verilerle filtrelenir ve spesifik olarak seçenekler araştırma başlar. Kreş için yer bulma çalışmaları sonucunda, bulunan yerin ne şekilde konumlandırılacağı tespit edilir ve tadilat çalışmaları için alt yapı hazırlanır.

anaokulu giriş projesi

anaokulu giriş projesi

Yerleşim planı dahilinde projelendirme çalışmalarına geçiş yapılır. Kreş açma maliyetleri bu aşamada önemlidir. Kreş açmak isteyen yatırımcı bu aşamada bütçe planlaması konusunda önemli bir yol kateder.

Yerleşim planı sonucunda projelendirme çalışmaları ile son bulur ve üretim aşamasına geçiş yapılır.

Kreş Açma Teşvikleri

Kreş açmak için teşvik alabileceğinizi biliyor musunuz? Kreş açmak için devlet teşviklerinden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Kreş açmak istediğiniz bölgeniz 1 ve 2 bölgede ise en az 1,000,000₺ 3,4,5 ve 6. bölgede ise en az 500,000₺ yatırım yapma zorunluluğu  bulunmaktadır.

Kreş teşvikleriyle yatırımınızın en az %70 i geri dönecektir.  Yani 1,000,000t yatırımınız uzun vadede 300,000₺ olacaktır.

kreş açmak için devlet teşvikleri

kreş açmak için devlet teşvikleri

Kreş Açmak İçin Devlet Teşvikleri Nelerdir?

Vergi İndirimi

Gelir vergisinin %80'inden muafiyet alabilirsiniz.

Gelir Vergisi Muafiyeti

Yatırımızın belli bir tutarı kadar vergi istisnasından yararlanabilirsiniz.

Sigorta Primi Desteği

Yatırımınız kapsamında belirlenen personeliniz için sigorta desteği alabilirsiniz.

Personel SGK Desteği

Devlet destekli kreş açtığınız zaman, SGK ödemelerinde, asgari tutar üzerinden işveren katkı payı devlet tarafından karşılanmaktadır.

Faiz Desteği

Kreş Açmak için kredi alabilir ve faiz desteğinden yararlanabilirsiniz.

Kreş Açmak için Kredi Faiz Desteği

Kreş açmak için kredi araştırması yapıyorsanız bu destek sizin için. 5 puan faiz desteği alabilirsiniz.

KDV İstisnası

Alacağınız tüm malzemelerde %18 KDV ödemezsiniz.

KDV Muafiyeti

Yerli malzeme alımlarınızda %18 KDV desteğinden yararlanabilirsiniz. Yani KDV ödemeden, ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

Gümrük Vergisi Muafiyeti

Yurt dışından temin etmek istediğiniz ürünlerin vergilerinden muaf olursunuz.

Yurt Dışı Ürünler için vergi alınmayacak.

Yurt dışından ithal etmek istediğiniz ürünlerin tamamından vergi avantajını kullanabilirsiniz.

Arsa Tahsisi

Devletin size sağlayacağı yerde kreş açabilirsiniz.

Arsa ve Bina Desteği

Kreş açmak istiyor ve yer arıyorsunuz. Devlete ait bina veya arsaları kendiniz için tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kreş açmak için devlet destekleri

Kreş açmak için devlet destekleri

Kreş açmak için devlet desteklerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve projenizi teslim etmek.

Tüm aşamalarıyla profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Yatırımınız başlamadan bizimle kazanmaya başlayın.

Devren Kreş Danışmanlığı

Okul öncesi eğitim sektörüne giriş yapmak istiyorsunuz ve devren kreş açmaya karar verdiniz. İşte asıl meselemiz devir aldıktan sonra başlıyor.  Devren Kreş alıp başarıya ulaşmak için devren kreş danışmanlığı hizmetimiz sizin için hazırlandı.

Peki Devren Kreş Danışmanlığında Neler mi Var?

  • Devir alınacak kreşin incelenmesi
  • Fizibilitesi
  • Karlılık Durumu
  • Devir alınması durumunda karşımıza çıkacak problemler.
  • Devir aldıktan sonra başarıya ulaştıracak stratejiler

Türkiyenin neresinde olursanız olun devren kreş almak istiyorsanız mutlaka bize ulaşın.  Süslü kelimelerle değil gerçeklerle belgeyelim. Kreş açma yatırımınız sizin için değer üretsin ve kazanın.

Kreş Devir almak

Kreş Devir almak

Neden Devren Kreş Hizmeti Almalıyım?

Okul öncesi eğitim alanında hizmet veriyor olabilirsiniz. Eğitimci olabilirsiniz ya da bu alanda herhangi bir şekilde çalışıyor olabilirsiniz. Lakin bir kreşi devralırken sonuçlarının neler olacağını kestirmek zordur. Yeni bir işin vermiş olduğu heyecanla hareket edildiğinden olumsuzlukları görmezden gelebiliriz. Böyle bir durumda ise kayıplar kaçınılmazdır.

İşte bu tarz kayıpları en aza indirmek ve maksimum kazanca çevirebilmek için devren kreş danışmanlığı hizmeti almalısınız. Bu hizmet kapsamında, devir eden kreşin neden devrettiğini, o anki koşullar içindeki ekonomik durumunu, bölgesel itibarını, marka değerini, personel durumlarını net bir şekilde görebiliriz. Bu sayede bir sonraki aşamada yapılacak çalışmaların neler olacağını ortaya çıkarırız. Bu sayede bilinçli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Devren Kreş Sık Sorulan Sorular

Devren Kreş Sık Sorulan Sorular

Kreşimi Devretmek İstiyorum. Benim için devir işlemlerini gerçekleştirirmisiniz?

Kreş devir işlemleri Okul Danışmanlığı Hizmetleri kapsamında yapılmaktadır.  Lakin bu hizmet yalnızca ankara için geçerlidir. Kreşinizi devretmek istiyor ve Ankara’da bulunuyorsanız size yardımcı olabiliriz. Konu ile ilgili uzman arkadaşlarımız gelip yerinde inceleme yapacaktır. Değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunması halinde çalışma başlayacaktır.

Devren Kreş almak istiyorum. Yardımcı oluyormusunuz? 

Evet, devren kreş almanız için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Devren kreş alma danışmanlığı yalnızca Ankara için mi geçerlidir?

Hayır, Eğer bir kreşi devralmak istiyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz. Devren Kreş Alma Danışmanlığı Hizmetimizi Türkiye geneli vermekteyiz. Yalnızca kreşini satmak isteyenler için vermiş olduğumuz hizmet Ankara ile sınırlıdır.

Daha Fazla sorularınız varsa bize ulaşın.

Kreş Prosedürleri Danışmanlığı

Kreş açmaya karar verdiniz ve kreş açma evraklarını nasıl hazırlayacağım diye düşünüyor musunuz? Kreş prosedürleri danışmanlığımız ile problemsiz bir şekilde işlemleriniz tamamlanır. Kreş başvuru evraklarının hazırlanması, takibi konuları tek elden yönetilir.

kreş prosedürleri

kreş prosedürleri

Kreş ve Gündüz Bakımevleri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olarak açılırlar. Kreş açmak için gerekli şartları bakanlık belirlemektedir. Evrak işlemleri bakanlığın belirlemiş olduğu kıstaslar doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Sadece başvuru evrakları için değil, Kreş için bulduğunuz yerin kreş olması için gerekli tadilat çalışmalarının tamamı da bakanlığın belirlemiş olduğu kriterlere göre yapılmaktadır.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, kreş açma işlemleri, ve kreş açmak için gerekli şartların tamamında size tam destek vermektedir.

Profesyonel hizmet farkıyla tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kreş Kurulumu ve Kreş Malzemeleri

Kreşinizi kuruyorsunuz ve kreş malzemelerine ihtiyacınız var. Tam da bu aşamada rakiplerinizden farklı ve kalitesi yüksek bir konsept düşünüyorsunuz. Okul Danışmanlığı Hizmetleri yılların getirmiş olduğu tecrübe ile kreşinizi projelendiriyor.

Kreş kurulumu konusunda uzman ekibimizle birlikte kreşinizi baştan sona ihtiyaç analizine göre şekillendiriyoruz. Biz sadece bir kreş değil, aynı zamanda tercih edilen bir işletmenin kurulumuna destek veriyoruz.

Ekonomik ve özel tasarım çalışmalarımızla hizmet veriyoruz. Tercih sizin, ekonomik kreş mi, özel tasarım kreş mi.

Özel Tasarım Kreş Projesi

Özel Tasarım Kreş Projesi

Referans Çalışmalarımızdan Bazıları

Kreş Açmak İçin Okul Danışmanlığı Hizmetlerini Tercih Edenler

Bilgi Almak İstiyorum

Kreş Açmak hakkında bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım.

Adınız *
Şehir *
E-Mail *
Telefon

Konu

Mesajınız