Yükleniyor…
Hakkımızda2020-04-24T01:42:31+03:00

Kreş Açmak ve Kreş Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İlham Veren Kreş Tasarımları

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, hayalinizdeki kreşi kurmanıza aracılık eder.

Bal arısı anaokulu giriş

Bal arısı anaokulu giriş

Okul Danışmanlığı Hizmetleri Hakkında

Her çocuk özeldir ve özel olmayı hak eder. En değerli varlıklarımız çocuklarımızı emanet edeceğimiz kreşlerin ve anaokullarının sayılarının artması için çalışmalarımızı yapıyoruz. İlk öğretime hazırlanacak olan çocuklarımız için her koşulda öğrenmelerini destekleyici ortamlar hazırlıyoruz.

Artan ihtiyaçlar doğrultusunda, sektörün önde gelen anaokulu ve kreşlerini oluşturmak misyonumuzdur.

Etik Değerlerimiz

Dürüstlük: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

Şeffaflık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder.

Tarafsızlık: Din, dil, ırk, cinsiyet, sağlık durumu, medeni durum, siyasi görüş gibi nedenlerle çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar ve diğer paydaşlar arasında herhangi bir ayrım yapılmaz.

Müşteri odaklılık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri için müşteri her zaman haklıdır ve müşteriye hizmet her şeyden önce gelir. İş hacmi fark etmeksizin, her müşteri önemlidir ve her bir müşteriye VIP olarak hizmet edililir.

Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez.

Yasalara Uyum: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yürütür. Yasa ve düzenlemeleri yakından takip eder, uyum için gerekli tedbirleri alır.

Kreş Açma Blogu

Kreş açmak hakkında merak ettiğiniz tüm yazılar burada yer almaktadır.

‘Month and day Search’ option to find

2020-05-25|

Antonio Brown The Top 10 Most Tweeted About Female Athletes in 2019 per Twitter Sports 1. Those type of coaches are obviously not ideal for a tanking. Patrick Queens LB LSU Baltimore Ravens 29. Derrick Devamını Oku

Carolina we wish South continued

2020-05-25|

We can finish this thing up strong, and then we have more goals. Derrick Brown DT Auburn Carolina Panthers 8. So I do light workouts to stay fit. Keisuke Honda 10. There were 39 minutes Devamını Oku

If developments warrant full story here MiLB

2020-05-25|

Cesar Ruiz C Michigan New Orleans 25. 6 NBC • Super Bowl LVII State Farm Stadium Glendale, AZ Feb. Everybody on board, locked in throughout the week and on gameday. He ran 18 times for Devamını Oku

Tüm Makaleleri Gör

Soruların mı Var?

Kreş açmak hakkında merak ettiğiniz soruları gönderin yardımcı olalım.

Adınız *
Şehir *
E-Mail *
Telefon

Konu

Mesajınız