fbpx

Hakkımızda

Kreş Danışmanlığı 

kresacmak.com sitemiz, Okul Danışmanlığı’nın kreş açmak isteyenler için hazırlamış olduğu platformdur. Kreş açmak sitesinde, kreş ve gündüz bakımevi açılışları,  kreş açmak için gerekli koşulları, kreş açma prosedürlerini, kreş açma maliyetlerini ve daha fazlasını bulabilirsiniz. 

Tutkulu,  ne yaptığını bilen, öngören ve uygulan bir danışmanlık hizmetiyle başaracaksınız.

Neden Kreş Açma Danışmanlığı

Sınırsızlık

Türkiye'nin her ili ve ilçesine hizmet veriyoruz. Mesafenin bizim için önemi yok. İsteyin gelelim.

Yasal Süreç Takibi

Yasal sürecin yönetimini gerçekleştiriyoruz. Kreş açmak için gerekli tüm işlemleri bizim kontrolümüzde.

Zamandan kazanın

Zamanın çok değerli olduğunu biliyoruz. Planlama dahilinde en kısa sürede teslim ediyoruz.

Parlak Fikirler Üretiyoruz

Rekabet ortamında en iyi kreş olabilmenizin yollarını açıyoruz.  Tercih edilebilirliği yüksek kreşler kuruyoruz.

Fiyat Avantajı

Her zaman kazanabilmenizi sağlıyoruz. Kreş Danışmanlığı çalışmasıyla, %40 a varan tasarruf sağlıyoruz.  

Profesyonel Servis

Alanında uzman kadromuzla hızlı sevkiyat sağlıyoruz. Kurulumu yine biz tamamlıyoruz. 

Kreş Açma Misyonu

2009 yılında başladığımız kreş danşmanlığı serüveni bizi bu günlere kadar getirdi. Her geçen gün kendimizi geliştirdik. 

Kreş açmak için gerekli olan, yasal mevzuatlar, ile uzmanlık gerektiren tüm alanları bir araya getirdik. Her birinin olmazsa olmaz özelliklerini kendimize iş edindik. 

En iyi olana kadar hizmetlerimizi ortaya çıkarmadık. Alt yapısı sağlam modeller geliştirdik. 

Okul Danışmanlığı markamızı Türkiye’nin her yerine taşıdık. Kreş açmak isteyenlere her daim tam destek vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. 

 • Her zaman en iyisini istiyoruz.
 • Çözüm odaklı yaklaşıyoruz.
 • Dinliyoruz, anlıyoruz, planlıyoruz.
 • Marka odaklı çalışıyoruz.
 • Kazanmanızı istiyoruz
 • Etik kurallardan ödün vermiyoruz.

Çok Talep Edilen Hizmetlerimiz

Kreş Açma Danışmanlığı 87%
Devren Kreş Danışmanlığı 78%
Kreş Malzemeleri 75%
Kreş Açma Prosedürleri 50%
Kreş Açmak İçin Devlet Destekleri 63%

Kreş Açma Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Kreş

Anahtar teslim kreş çalışmaları ile, kreş açmak çok kolay. Kreş açmak için gerekli olan şartlar ve koşulların hepsi tarafımızdan yapılacaktır. Size kalan işletmenizi kurup anahtar bizden almak.

Kreş Proje Danışmanlığı

Kreş proje danışmanlığı, kreşiniz için en iyi tasarım ve uygulamaları içinde barındırmaktadır. Kreş proje danışmanlığı ile rakiplerinizle aranızdaki farkı açarsınız.

Devren Kreş Danışmanlığı

Devren kreş danışmanlığı hizmeti ile devren kreş açmak çok kolay. Devren almak istediğiniz kreşin incelenmesi yapılarak, Bu kreşin sizin için uygun olup olmadığı değerlendirilir.

Kreş Binası Uygunluk Tespiti

Kreş binası uygunluk tespiti, kreş açmak için bulduğunuz yerine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığının belirlemiş olduğu kriterlere uygun olup olmadığının incelenmesi ve fizibilitesinin yapılmasıdır.

Kreş Açma Prosedürleri

Kreş açma prosedürleri, kreş açmak için gerekli şartların hazırlanarak ruhsat alımı işlemlerinin alınması işlemlerinin tümüdür. Fiziksel ve evrak işlemleri tamamlanarak teslim edilmektedir.

Kreş Devlet Destekleri

Devlet destekli kreş açabilmek için devletin sağlamış olduğu imkanlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Kreş devlet destekleri sayesinde kreş yatırımınızın %70'ini geri alabilirsiniz.

Kreş Tadilatı

Kreş Tadilatı hizmetleri ile, binanızın kreş açmak için gerekli tüm fiziksel şartlara sahip olması sağlanır. Kreş tadilatı hizmetleri size zaman, maliyet ve profesyonellik avantajı sağlar.

Kreş Malzemeleri

Kreş malzemeleri, kreş açmak için gerekli olan donanım ve teçhizatların tamamıdır. Kreş malzemeleri temini hizmetimizde, eğitim programı dahilinde yapılacak malzemeler projelendirilir.

Kreş Açma Danışmanlığı

Kreş açma danışmanlığı hizmeti, kreş açmaya karar verdiğiniz andan itibaren, kreşin kurulumuna kadar geçen süredeki işlemlerin tamamının yapılması ve yönlendirilmesidir.

Kreş Açma Yazılarımız

 • Anahtar Teslim Kreş Açmak

  Anahtar Teslim Kreş Açmak ve faydaları Kreş açmak başlangıcından itibaren ruhsat alımına kadar meşakkatli bir süreçtir. Bu süreç içinde karşılaşılan birçok problem de beraberinde gelmektedir. Anahtar teslim kreş çalışmaları kapsamında farklı nedenlerle ortaya çıkabilecek unsurları en başından bertaraf etmiş oluyoruz. Her defasında özellikle belirttiğimiz hususların başında planlama yer almaktadır. Bu kadar çok üstünde durmamızın sebebi

  31 Mayıs 2020
 • Kreş Açmak Karlı mıdır?

  Kreş Açmak Karlı mı ? Bir yatırımcı kreş açmaya karar verirse, profesyonel bir bakış açısıyla ilk önce bu işten kazanıp kazanamayacağına bakar. Hesabını yapar kazanacak bir ortam gördüğünde çalışmaya başlar.  Kreş açmak karlı bir iş olacağı gibi bir takım riskleri de içinde barındırmaktadır. Şimdi hem kreş açmak ne kadar kazandırır? Sorusunu cevaplayalım hem de risklerini

  31 Mayıs 2020
 • Devlet Destekli Kreş Açmak

  Adım Adım Devlet Destekli Kreş Açmak Okul öncesi eğitim alanında yer alan anaokulu, kreş ve gündüz bakımevlerinin önemini şu günlerde daha iyi anlıyoruz. Sayıları her geçen gün artsa da dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu covid 19 (koronavirüs) salgını ile çok şeyler değişecek. Bu yazımızda adım adım devlet destekli kreş açmak konusunu ele alacağız. Devlet destekli

  31 Mayıs 2020

Kreş Açma Danışmanlığı Hizmeti Almak İstiyorum