fbpx

Anahtar teslim kreş nedir?

Kreş açmak için gerekli olan, kreş tadilat çalışmaları, kreş malzemeleri, yerleşim planı oluşturulması, kreş açma prosedürleri işlemlerinin yapılması, devlet destekli kreş açmak, kreş proje danışmanlığı hizmetlerinin tamamını içinde barındıran, Okul Danışmanlığı’nın hizmetidir. 

AÇSHB‘nın belirlemiş olduğu kriterlere uygun olarak hazırlanan, profesyonel bir hizmettir. 

anahtarteslimkres Anahtar Teslim Kreş

Anahtar Teslim Kreş Çalışmasında Neler Yapıyoruz?

Kreş Açma ve Danışmanlığı

Anahtar teslim kreş çalışmalarının ilk ayağını kreş açma danışmanlığı hizmeti oluşturur.

Kreş Tadilatı ve Çalışmaları

Projeye uygun olarak, tadilat çalışmalarına başlanır.

Kreş Binası Yerleşim Planı

Kreş yerleşim planı oluşturulur. Bütçeye uygun maliyetler belirlenir.

Kreş Malzemeleri ve Tefrişatı

Oluşan bölümler için kreş malzemeleri ve tefrişatı yapılır.

Kreş Projelendirme Çalışmaları

Herhangi bir hataya yer vermemek için proje oluşturulur. Onaya sunulur.

Kreş Prosedürleri Uygulama

Tüm işlemler bittikten sonra, Kreş açmak için gerekli evraklar hazırlanır.

Anahtar Teslim Kreş Danışmanlığı Kapsamı

 • Kreş açma danışmanlığı hizmeti ile tüm süreç yönetimi, kontrolü sağlanmaktadır.
 • Kreş binası seçimleri ve alternatif yerlerin değerlendirilmesi
 • Kazanma odaklı yaklaşımla yüksek karlılık seviyesine ulaşma,
 • Yerleşim planı oluşturma
 • Kreş projeleri ile 3 boyutlu size özel tasarımların hazırlanması
 • Kreş açmak için gerekli prosedür işlemlerinin tamamlanması
 • Dijital pazarlama kanallarının kurulması
 • Personel seçimi
 • Kreş işletme stratejisinin belirlenmesi
 • Bölge analizi
 • Detaylı raporlama
 • Devlet destekli kreş açmanın tüm aşamaları
anahtar teslim kreş neler Anahtar Teslim Kreş

Neden, Anahtar Teslim Kreş Çalışması

Anahtar Teslim kreş çalışmaları, süreci danışmanlık aşamasından başlamaktadır. Çalışmaya başlamadan önce beklentileriniz, kreş açıldıktan sonra gerçekleşmeye başlayacaktır. Profesyonel ekibimizle kreş tadilatları, donanım ve teçhizatı, prosedür işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.  

Kreş açmak için gerekli işlemlerin tamamı tek merkezden yönetildiği için süre ve maliyet anlamında ciddi tasarruflar söz konusudur. Anahtar teslim kreş çalışması, hangi bütçeyle yapılırsa yapılsın, sonuç her zaman en iyisi olacaktır. Çünkü en iyi kreşi biz yapıyoruz.

Anahtar teslim kreş hizmeti almanız durumunda;

 • Tüm işlemler tek bir ekip tarafından yapılır. Farklı kişi yada kurumlarla iletişim kurmanıza gerek kalmaz.
 • Tek merkezli çalışmalar neticesinde düşük maliyetlerle kreş açılır.
 • Tadilat projeleri, yerleşim planı, projelendirme hepsi bir arada yapılarak her biri için ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Profesyonel bir kreşiniz olur. Terzi işi gibi her biri birbiri ile uyumlu alanlar oluşturursunuz.
 • İhtiyaca yönelik çözümler üretilir ve minimum maliyetle, kreşinizi açabilirsiniz.
 • Kreşinizin bütün alanları özenle hazırlanarak bölgenizin en iyi konseptine sahip kreşi olursunuz.

Anahtar Teslim Kreş

Merak edilen soru ve cevapları

Anahtar teslim kreş projesinde her bütçe için çalışma yapılabilir mi?

Elbette yapılabilir. Kreş açmak için bulduğunuz bina keşif çalışması sonucunda bütçenize uygun kurulum hizmeti sağlanmaktadır. İster ekonomik ister özel tasarım olarak tercih size kalmış.

Anahtar teslim kreş çalışması ne kadar sürede tamamlanmaktadır?

Binanın genel durumuna göre yapılacak tadilatların belirlenmesi ile birlikte minimum 1 ay süre içinde kurulum işlemleri tamamlanmış olur. Daha hızlı çalışma için bilgi alınız. 1 hafta içinde kreş için gerekli olan tüm hizmeti sağlamış oluruz.

Anahtar teslim kreş çalışmalarının faydası nelerdir?

Kreş açmak için gerekli olan tüm çalışmalar tek bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede gereksiz maliyetlerden korunmuş olursunuz. %30 a yakın tasarruf sağlayarak kreş açma maliyeti avantajı sağlarsınız. Kreş açma prosedürleri ve diğer tüm işlemler için uğraşmak zorunda kalmazsınız

Anahtar teslim kreş çalışmalarının her şeyiyle ilgileniyor musunuz?

Evet . Tüm aşamalar tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Kreş açma prosedürlerinden, tadilat işlemlerine kadar her detayla ilgileniyoruz.

Anahtar teslim kreş hizmetini ne zaman almalıyım?

Kreş açmak için binanızı bulmuşsanız yerinizde inceleme yaptıktan sonra, eğer kreş binası henüz yok ise , bütçenin belirlenmesi çalışmasından sonra anahtar teslim çalışmalar başlamış olur.

Devlet destekli kreş açmak istiyorum. Anahtar teslim kreş çalışması nasıl başlayacak?

Devlet destekli projeler normal kreş açılış işlemlerine göre farklı bir şekilde ilerlemektedir. Önce devlet desteklerini alabilmek için gerekli alt yapı oluşturulur ve ardından kreş kurulum aşamalarına geçilir.

Anahtar teslim kreş çalışmalarında mutfak malzemeleri de dahil mi ?

Evet mutfak malzemeleri de dahildir. Dahil olmayan unsurlar bilgisayar gibi teknoloji ürünleridir. Dilerseniz onları da sistemin içine dahil edebiliriz.

Anahtar teslim kreş çalışmalarında belirli kısımları biz yapabilir miyiz?

Evet. Anlaşma dahilinde sözleşmede, kendi yapmak istediğiniz alanları belirleyebilirsiniz. Sizin yapacağınız işlemlerin hangi koşullarda olacağı konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

Anahtar Teslim Kreş Çalışması Yaptırmak İstiyorum

Kreş Açmak Hakkında Son Yazılar

 • Anahtar Teslim Kreş Açmak

  Anahtar Teslim Kreş Açmak ve faydaları Kreş açmak başlangıcından itibaren ruhsat alımına kadar meşakkatli bir süreçtir. Bu süreç içinde karşılaşılan birçok problem de beraberinde gelmektedir. Anahtar teslim kreş çalışmaları kapsamında farklı nedenlerle ortaya çıkabilecek unsurları en başından bertaraf etmiş oluyoruz. Her defasında özellikle belirttiğimiz hususların başında planlama yer almaktadır. Bu kadar çok üstünde durmamızın sebebi

  31 Mayıs 2020
 • Kreş Açmak Karlı mıdır?

  Kreş Açmak Karlı mı ? Bir yatırımcı kreş açmaya karar verirse, profesyonel bir bakış açısıyla ilk önce bu işten kazanıp kazanamayacağına bakar. Hesabını yapar kazanacak bir ortam gördüğünde çalışmaya başlar.  Kreş açmak karlı bir iş olacağı gibi bir takım riskleri de içinde barındırmaktadır. Şimdi hem kreş açmak ne kadar kazandırır? Sorusunu cevaplayalım hem de risklerini

  31 Mayıs 2020
 • Devlet Destekli Kreş Açmak

  Adım Adım Devlet Destekli Kreş Açmak Okul öncesi eğitim alanında yer alan anaokulu, kreş ve gündüz bakımevlerinin önemini şu günlerde daha iyi anlıyoruz. Sayıları her geçen gün artsa da dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu covid 19 (koronavirüs) salgını ile çok şeyler değişecek. Bu yazımızda adım adım devlet destekli kreş açmak konusunu ele alacağız. Devlet destekli

  31 Mayıs 2020

Kreş Açma Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Kreş

Anahtar teslim kreş çalışmaları ile, kreş açmak çok kolay. Kreş açmak için gerekli olan şartlar ve koşulların hepsi tarafımızdan yapılacaktır. Size kalan işletmenizi kurup anahtar bizden almak.

Kreş Proje Danışmanlığı

Kreş proje danışmanlığı, kreşiniz için en iyi tasarım ve uygulamaları içinde barındırmaktadır. Kreş proje danışmanlığı ile rakiplerinizle aranızdaki farkı açarsınız.

Devren Kreş Danışmanlığı

Devren kreş danışmanlığı hizmeti ile devren kreş açmak çok kolay. Devren almak istediğiniz kreşin incelenmesi yapılarak, Bu kreşin sizin için uygun olup olmadığı değerlendirilir.

Kreş Binası Uygunluk Tespiti

Kreş binası uygunluk tespiti, kreş açmak için bulduğunuz yerine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığının belirlemiş olduğu kriterlere uygun olup olmadığının incelenmesi ve fizibilitesinin yapılmasıdır.

Kreş Açma Prosedürleri

Kreş açma prosedürleri, kreş açmak için gerekli şartların hazırlanarak ruhsat alımı işlemlerinin alınması işlemlerinin tümüdür. Fiziksel ve evrak işlemleri tamamlanarak teslim edilmektedir.

Kreş Devlet Destekleri

Devlet destekli kreş açabilmek için devletin sağlamış olduğu imkanlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Kreş devlet destekleri sayesinde kreş yatırımınızın %70'ini geri alabilirsiniz.

Kreş Tadilatı

Kreş Tadilatı hizmetleri ile, binanızın kreş açmak için gerekli tüm fiziksel şartlara sahip olması sağlanır. Kreş tadilatı hizmetleri size zaman, maliyet ve profesyonellik avantajı sağlar.

Kreş Malzemeleri

Kreş malzemeleri, kreş açmak için gerekli olan donanım ve teçhizatların tamamıdır. Kreş malzemeleri temini hizmetimizde, eğitim programı dahilinde yapılacak malzemeler projelendirilir.

Kreş Açma Danışmanlığı

Kreş açma danışmanlığı hizmeti, kreş açmaya karar verdiğiniz andan itibaren, kreşin kurulumuna kadar geçen süredeki işlemlerin tamamının yapılması ve yönlendirilmesidir.