KREŞ DANIŞMANLIĞI

KREŞ DANIŞMANLIĞI

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, Anaokulu, Kreş ve Gündüz bakımevi açma, kurulum süreç  danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

2009 yılından bu güne kadar, kreş ve anaokullarına sayısız danışmanlık ve kurulum desteği sağlamıştır.

Kreş açma danışmanlığı kapsamında, fizibilite, planlama, kurulum ve açılış sonrası destek vermektedir. Bu gün kreş işletme yönetimi konularında da eşsiz çalışmalar yapmaktayız.

İşi bilen yapar, bilemeyen akıl verir, yapamayan çamur atar.

Hedefinize ulaşmanızda size en büyük destek bizden.

Kreş Açmak Logo
about-call-to-action-57862405

Sık Sorulan Sorular

Yeni açılacak ya da var olan kreş ve anaokullarının kurulum süreçlerinin sağlıklı yönetilmesini sağlarız. Analizlerimizle kazanan modern kreşleri oluşturulmasına katkı sağlarız. 

Kreş açmak için devletin sağlamış olduğu teşvikler bulunmaktadır. Kreş destekleri almak için bizimle iletişime geçin, karlı çıkın.

Biliyoruz ki sağlam temele dayanmayan her işletme bir gün geçerliliğini kaybedecektir. Kreş açmak için sağlam temellerin oluşmasını sağlıyoruz. 

Zaman ve ekonomik olarak tasarruf sağlıyoruz.  Kreş açma danışmanlığı ile % 40’a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Kazanma garantisi hiç bir zaman olamaz. Ama size hazırladığımız rapor ve yönlendirmelerimizle, çok kısa sürede yüksek doluluk oranına ulaşabilirsiniz. 

Kreş franchise veren firmalar bulunmaktadır. Aramızdaki en büyük fark, diğerlerine bağımlı olurken, kreş danışmanlığı ile özgür olursunuz. 
Diğerindeki başarı firmaya çıkarken, kendi yerinizde marka olarak tanınırsınız. Kim bilir, belkide siz franchise verirsiniz.

Neden Kreş Danışmanlığı

01

Raporlama

Danışmanlık hizmeti kapsamında, bulduğunuz yerin incelenmesi, kreş olmaya uygun olup olmadığının belirlenmesi ve karlılık analizi yaparız.

02

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibimizle yalnızca kreş ve anaokulları kuruyoruz. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile kreş yatırımınız emin ellerde.

03

Profesyonel Tasarım

Bölge analiziyle, yapılacak olan kreşin tüm alanlarını ihtiyaçlar nezdinde hazırlarız. Bu sayede tasarım amacına uygun hale getirilir. 

KREŞ PROJELERİMİZDEN BAZILARI

Kreş Projelendirme çalışmaları kapsamında hazırladığımız projelerimize göz atın. Sizinde hayalinizdeki kreşi tasarlayalım.

Kreş Açmak Hakkında Son Yazılar

 • Anahtar Teslim Kreş Açmak

  Anahtar Teslim Kreş Açmak ve faydaları Kreş açmak başlangıcından itibaren ruhsat alımına kadar meşakkatli bir süreçtir. Bu süreç içinde karşılaşılan birçok problem de beraberinde gelmektedir. Anahtar teslim kreş çalışmaları kapsamında farklı nedenlerle ortaya çıkabilecek unsurları en başından bertaraf etmiş oluyoruz. Her defasında özellikle belirttiğimiz hususların başında planlama yer almaktadır. Bu kadar çok üstünde durmamızın sebebi

  31 Mayıs 2020
 • Kreş Açmak Karlı mıdır?

  [sc_fs_faq html=”true” headline=”h2″ img=”13853″ question=”Kreş Açmak karlı mı?” img_alt=”Kreş Açmak Karlı mı?” css_class=””] Kreş açmanın karlı bir yatırım olabilmesi için belirli kriterlere ihtiyaç vardır. Şartlar sağlandığında kreş açmak karlı bir yatırım olacaktır. [/sc_fs_faq] Kreş Açmak Karlı mı ? Bir yatırımcı kreş açmaya karar verirse, profesyonel bir bakış açısıyla ilk önce bu işten kazanıp kazanamayacağına bakar.

  31 Mayıs 2020
 • Devlet Destekli Kreş Açmak

  Adım Adım Devlet Destekli Kreş Açmak Okul öncesi eğitim alanında yer alan anaokulu, kreş ve gündüz bakımevlerinin önemini şu günlerde daha iyi anlıyoruz. Sayıları her geçen gün artsa da dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu covid 19 (koronavirüs) salgını ile çok şeyler değişecek. Bu yazımızda adım adım devlet destekli kreş açmak konusunu ele alacağız. Devlet destekli

  31 Mayıs 2020

En iyi kreş açma planı ve projelendirmesi

İhtiyaç tespiti, bölge analizi sayesinde, beklentileri karşılayan planlama ve projelendirme

Yorumlar Okul Danışmanlığı Hizmetlerine yapılan yorumlar

Kreş açma hakkında yapılan yorumlarımızı https://g.page/okuldanismanligi adresinden takip edebilirsiniz.

Kaliteli anaokulu algısını tamamen doğru bilgi yönlendirmeleriyle anlattıkları için teşekkür ederim. Farklı olmanın anaokulu için ne derece önemli olduğunu anladım. Marka deneyimi yaşatmak istiyorsanız okul danışmanlığı hizmetleri tek kelimeyle tercih edilmesi gereken yer.

Hayalimdeki anaokulunda sınıfların özel olmasını isteyen biriyim. Okul dizaynı ve farklı olması olmazsa olmazlarından. Bu bakımdan işinin ehli profesyonel hizmet anlayışında olan kurum ararken okul danışmanlığı hizmetleriyle tanıştım. Sundukları hizmet için teşekkür ederim.

Anaokul kurulumu için ön araştırma yapıyordum. Blog sayfasından takip ettiğim kadarıyla yeterli bilgiyi edindim. Sonrasında anaokulu kurulumu için detayli bilgi almak için ulaştığımda aklımda soru işareti kalmadan tüm bilgileri edindim. İşlerinde çok iyi hizmet verdiği rahatlıkla söyleyebilirim.

Kreş Açma Danışmanlığı Hizmetleri