Yükleniyor…
Hakkımızda2020-03-30T17:31:15+03:00

Okul Danışmanlığı Hizmetleri

Kreş Açma ve Kurulum Hizmetleri

İlham Veren Kreş Tasarımları

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, hayalinizdeki kreşi kurmanıza aracılık eder.

Bal arısı anaokulu giriş

Okul Danışmanlığı Hizmetleri Hakkında

Her çocuk özeldir ve özel olmayı hak eder. En değerli varlıklarımız çocuklarımızı emanet edeceğimiz kreşlerin ve anaokullarının sayılarının artması için çalışmalarımızı yapıyoruz. İlk öğretime hazırlanacak olan çocuklarımız için her koşulda öğrenmelerini destekleyici ortamlar hazırlıyoruz.

Artan ihtiyaçlar doğrultusunda, sektörün önde gelen anaokulu ve kreşlerini oluşturmak misyonumuzdur.

Etik Değerlerimiz

Dürüstlük: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

Şeffaflık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder.

Tarafsızlık: Din, dil, ırk, cinsiyet, sağlık durumu, medeni durum, siyasi görüş gibi nedenlerle çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar ve diğer paydaşlar arasında herhangi bir ayrım yapılmaz.

Müşteri odaklılık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri için müşteri her zaman haklıdır ve müşteriye hizmet her şeyden önce gelir. İş hacmi fark etmeksizin, her müşteri önemlidir ve her bir müşteriye VIP olarak hizmet edililir.

Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez.

Yasalara Uyum: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yürütür. Yasa ve düzenlemeleri yakından takip eder, uyum için gerekli tedbirleri alır.

Bizim İçin Neler Söylediler.

Daha Fazla Yorum Görmek İçin Buraya Tıklayın.

Farklı bir anaokulu konsepti düşünüyorsanız bütçeniz dahilinde size çok iyi fikirler sunuyorlar. Bizleri farklı gösteren kaliteyi anaokulunda yansıtmaları yatırım yapacağımız bu iş için oldukça güzel sonuçlar getireceğine inanıyorum. Tercih sebebi olmamızı detaylı bir şekilde anlatan ve uygulayan işinin ehli okul danışmanlığı hizmeti veriyorlar. Bu süreci iyi anlayarak aklımdaki tüm sorulara yanıt bulabildim. Şimdi sıra işe başlamak da:) Bu süreçte yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Sonuçlandırma aşamasını sabırsızlıkla bekliyoruz
Burcu Erkan

“Kreş projemiz için detaylı şekilde danışmanlık hizmeti aldık .Kesinlikle müşteri odaklı çalışıyolar .Bizim önceliklerimizi göz önünde bulundurarak yaptıkları bütçe çalışması ileride kurulum aşamasında olan okulumuza büyük katkı sağlıycak .Kesinlikle tekrar çalışmayı istediğim kaliteli bir işletme.”

Mikail Çelik

“Anaokulu denilince aklımıza sıradan bir okuldan farklılaşan detaylar arıyorduk. Beklentilerimizi  destekleyici ve üst seviyeye çıkarma noktasında bütçemizi düşünerek hareket etmeleri bizler açısından da sevindirici. Okul kurulumunda verdikleri danışmanlık ve anahtar teslimi islerini gerçeklestirmeleri güzel. Başarılarınızın devamını dilerim.”

Bekir Tuncay,

Referanslar

Okul Danışmanlığı Hizmetleri ile çalışmış olan anaokulu ve kreşlerden bazıları

Kreş Açma Blogu

Kreş açmak hakkında merak ettiğiniz tüm yazılar burada yer almaktadır.

Kreş Açmak İçin Gerekli Şartlar ve Tüm Detaylar 2020

Mart 31st, 2020|

Kreş Açmak İçin Gerekli Şartlar ve Tüm Detaylar Kreş açmak günümüzün en popüler ve prestijli iş koludur. Hal böyle olunca özellikle bayan yatırımcıların daha çok ilgisini çekmektedir. Bu aşamada ilk akla gelen ise kreş açmak [...]

Kimler Kreş Açabilir (2020 Yılı Güncel)

Mart 24th, 2020|

Kimler Kreş Açabilir ? Kreş açmak bir çok kişinin hayalidir. İş yapısı itibariyle hafta sonlarının tatil olması, resmi tatillerin olması, aynı zamanda prestiji olan bir iştir. Böyle bir yerin sahibi olmak ayrıcalıklı olmayı beraberinde getirmektedir. [...]

Soruların mı Var?

Kreş açmak hakkında merak ettiğiniz soruları gönderin yardımcı olalım.

Adınız *
Şehir *
E-Mail *
Telefon

Konu

Mesajınız